Usługi frezarskie, tokarskie, ślusarskie oraz spawalnicze w terenie?

Nasza firma to miejsce, gdzie jakość wykonania i niezawodność to priorytet. Szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonamy zlecenia na najwyższym poziomie – wykonane zgodnie z zasadami usługi z szeroko rozumianej obróbki metali. Dzięki niezawodnym maszynom mamy pełną kontrolę przy procesach obróbki metali jak i również innych materiałów. Nasze tokarki, frezarki i inne maszyny do obróbki metali gwarantują zadowolenie klienta pod względem jakości wykonania i przystępnej ceny.

Na życzenie klienta wykonujemy usługi w terenie (o ile jest opłacalny dojazd)! Wykonujemy specjalne zamówienia tj. różnego typu konstrukcje i szkielety stalowe i metalowe: drzwi, balustrady, schody, klatki i wiele innych nietypowych zleceń.

Jedna z naszych ostatnich realizacji:

Usługi tokarskie

Obtaczanie, wytaczanie i roztaczanie? Zakres usług tokarskich, czyli obróbki skrawaniem zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni to dla nas codzienność. Posiadamy narzędzia do gwintowania, wiertła oraz noże tokarskie. Efektem jest uzyskanie bardzo dokładnych zamienników elementów zużytych maszyn oraz produkcja nowych.

Usługi frezarskie

Za pomocą frezarki bez problemu nadamy odpowiedni kształt kształt, nawet bardzo skomplikowany przedmiotom z metalu jak i tworzyw sztucznych. W obróbce metalu przy frezowaniu najważniejszym ruchem, który powoduje skrawanie, jest ruch obrotowy

Usługi ślusarskie

Remonty maszyn rolniczych, budowlanych i wiele innych. Jesteśmy w stanie podjąć się indywidualnych zleceń, w które wchodzi

  • cięcie, cięcie na gilotynie
  • gięcie,
  • prostowanie,
  • piłowanie,
  • szlifowanie,
  • wiercenie,
  • nitowanie.

Usługi spawalnicze

Na wyposażeniu naszej firmy posiadamy kilkanaście spawarek. Łączenie materiałów wykonujemy metodami Mig Mag oraz tradycyjnie elektrodami. Nasze spawy są idealne!

Usługi prasą o dużym nacisku

Za pomocą naszej prasy hydraulicznej pomożemy w wymianie łożysk, wyprasowaniu elementu, wprasowaniu, zgnieceniu i wiele innych. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *