Oflisiarka O145

Oflisiarka O145 przeznaczona jest do wzdłużnego obrzynania oflisów i kantówek o grubości do 150 mm i długości 0,5-2,5 m. Prędkość posuwu mechanicznego jest regulowana poprzez falownik sterujący obrotami silnika elektrycznego napędzającego przekładnie mechaniczną, która poprzez obrót głównego koła powoduje ruch obrabianego materiału, który opierając się o rolkową prowadnicę zostaje pocięty przez piłę do cięcia wzdłużnego fi 450 mm. Maszyna dzięki silnikowi głównemu o mocy 11 kW pozwala obrobić od 2 do 5 m3 materiału na godzinę. Oflisiarka O145 nie posiada dodatkowego wyposażenia, ale zakład na życzenie klienta może wykonać dwa stoły podawczy i odbiorczy z rolkami tocznymi.

Wyjątkowa oflisiarka na zamówienie

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat zgodności CE. Specjalnością przedsiębiorstwa F.P.H.U. „Masz-Drew” Sp.j jest wykonywanie poza produkcją seryjną zleceń specjalnych na indywidualne zamówienia. Jeśli potrzebują Państwo, by oflisiarka posiadała dodatkowe wyposażenie, jesteśmy w stanie wykonać odpowiednią maszynę.

W porównaniu do sprzętu konkurencji, nasza oflisiarka jest lżejsza i zapewnia możliwość większej maksymalnej grubości cięcia. Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą, abyśmy mogli dopasować wszystkie szczegóły. Zakupiony u nas sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością i jest objęty gwarancją.

Wielkości charakterystyczne:

– maksymalna grubość cięcia 150 mm

– maksymalna dop. Ilość jednocześnie pracujących pił 1 szt.

– średnica pił tarczowych fi 450

– moc silnika głównego 11 kW

– prędkość obrotowa wrzeciona głównego 2200 obr/min

– moc silnika posuwu mechanicznego 1,1 kW

– prędkość posuwu mechanicznego 5-30 m/min

– wydajność 2-5 m3/godz.

– napięcie zasilania 3 x 400 V

– częstotliwość 50 Hz

– wymiary gabarytowe:

wysokość 1200 mm

szerokość 1300 mm

długość 1200 mm

– masa maszyny do 250 kg

Prezentacja pracy starszej wersji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *